Закон – один для всіх

Щодо повідомлення деякими засобами масової інформації з посиланням на прес-службу Державного бюро розслідувань.

За наказом Командування ООС оперативним підрозділом ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях вживаються заходи щодо недопущення незаконного перетину через лінію розмежування товарно-матеріальних цінностей.

В грудні 2018 року зазначеним підрозділом зі складу Об’єднаних сил було виявлено механізм переміщення цигарок через лінію зіткнення в районі населеного пункту Трьохізбенка Луганської області.

Протягом грудня-січня правоохоронними органами Об’єднаних сил були проведені заходи щодо документування та збору доказів зазначених злочинних дій.

17 січня під процесуальним керівництвом прокуратури зі спеціалізованим підрозділом СБУ зі складу Об’єднаних сил та за участю слідчого Територіального управління Державного бюро розслідувань у м. Краматорськ (якого було залучено у самому кінці зазначеної правоохоронної операції) було здійснено затримання осіб, які обґрунтовано підозрюються у скоєнні зазначеного злочину.

В подальшому усі матеріали справи, зібрані правоохоронцями зі складу Об’єднаних сил, були передані слідчому ДБР.

Крім цього зазначаємо, що відповідними правоохоронними органами Об’єднаних сил продовжується робота щодо встановлення інших учасників зазначеної злочинної схеми.
Процесуальне керівництво здійснює військова прокуратура зі складу Об’єднаних сил.

На сьогодні жоден з командирів військових частин зі складу Об’єднаних сил не затриманий та під вартою не перебуває.

Командування Об’єднаних сил рішуче налаштоване щодо подолання контрабанди як явища та наголошує про дію беззаперечного правила: “Закон – один для всіх!”

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: