Патріотизм або чергове маніпулювання Кремля.

Ні для кого не є секретом, що інформаційна війна кремля з Україною була розрахована на програш ще з перших днів. Фейки, псевдопостраджалі, фабрики тролів, постійне зомбування “лживими” новинами жителів Донбасу та України, над цим працювали в федерації ціли інститути.

Але ця війна продовжується і надалі.Але ця війна продовжується і надалі.

В останні час в мережі Фейсбук і не тільки спостерігається проблематика вкидів волонтерами на бойових командирів, бійців на бійців, починається міряння допомогою, яку надали підрозділам за роки війни, розбір хто і де більше воював. Велику кількість бійців розділили по політичним поглядам підсутні політики. Але в одному окопі було інше. Не було політикі та гризні, був ворог, який забирає рідну землю і крапка.В останні час в мережі Фейсбук і не тільки спостерігається проблематика вкидів волонтерами на бойових командирів, бійців на бійців, починається міряння допомогою, яку надали підрозділам за роки війни, розбір хто і де більше воював. Велику кількість бійців розділили по політичним поглядам підсутні політики. Але в одному окопі було інше. Не було політикі та гризні, був ворог, який забирає рідну землю і крапка.

Дуже дивним стає те, що більшість не розуміє того, що це все на руку ворогу! Те, що це робиться Вашими руками, вони маніпулюють Вами, знаходячись в стороні. І посміхаються, коли бачать сварки між тим, хто вчора був в окопі і тим, хто йому привозив воду та допомогу.Дуже дивним стає те, що більшість не розуміє того, що це все на руку ворогу! Те, що це робиться Вашими руками, вони маніпулюють Вами, знаходячись в стороні. І посміхаються, коли бачать сварки між тим, хто вчора був в окопі і тим, хто йому привозив воду та допомогу.

4 роки назад народ України об’єднався! Ніколи ще не було такого підняття патріотизму та духовності Нації… І до чого це призвело в останній час?4 роки назад народ України об’єднався! Ніколи ще не було такого підняття патріотизму та духовності Нації… І до чого це призвело в останній час?

Схаменіться, війна ще не закінчена. Підступний ворог тільки і чекає того, щоб ударити в спину. Він знову почав з середини. Знову і знову він буде це робити. А висновки робити Вам.. Чи Ви є патріот, чи просто маріонетка в руках маніпуляторів кремля та продажних політиків!Схаменіться, війна ще не закінчена. Підступний ворог тільки і чекає того, щоб ударити в спину. Він знову почав з середини. Знову і знову він буде це робити. А висновки робити Вам.. Чи Ви є патріот, чи просто маріонетка в руках маніпуляторів кремля та продажних політиків!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: