“Новорічний подарунок” пенсіонерам Дирляндії…

Керівники російсько-терористичного угруповування “ДНР” зробили новорічний подарунок пенсіонерам окупованих територій.

Так ,у зв’язку із нехваткою бюджетних коштів, видано вказівку про припинення виплати пенсій (соціальної допомоги) працюючим в «ДНР» пенсіонерам.Так ,у зв’язку із нехваткою бюджетних коштів, видано вказівку про припинення виплати пенсій (соціальної допомоги) працюючим в «ДНР» пенсіонерам.

В більшості підрозділів «міністерства надзвичайних ситуації ДНР» доведено рішення, про скасування виплат працюючим пенсіонерам. Тобто працюючих пенсіонерів поставлено перед вибором, або залишатися на роботі, але не отримувати пенсію, або звільнитися і отримувати пенсію. Таке рішення, зі свого боку викликало хвилю обурення діями влади серед зазначеної категорії мешканців. А також визвало бурхливу реакцію в соціальних мережах та спільнотах терористичної організації. В багатьох коментарях спостерігається розчарування ідеями створення “Новоросії” та “русского мира”.

Аналогічна ситуація відмічається і в інших службах та структурах «ДНР», особливо в медицині та так званій народній міліції.

Цирк продовжується надалі, а російська федерація схоже останнього часу значно зменшила фінансування окупованих територій… Санкції дають про себе знати…Цирк продовжується надалі, а російська федерація схоже останнього часу значно зменшила фінансування окупованих територій… Санкції дають про себе знати…

Все буде Україна і перемога за нами!Все буде Україна і перемога за нами!Все буде Україна і перемога за нами!Все буде Україна і перемога за нами!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: