Новини запорєбріка, або повернення чергового терориста.

Зниклий рік тому заступник “командувача армією ЛНР” з позивним “Комуніст” знайдений живим, нажаль… Ви думаєте він знаходився? Вірно, весь цей рік він сидів на підвалі, так як на той час був явним конкурентом керівника “ЛНР” Коливана і він його закрив. Цікавим фактом є те, що йому з небагатьох повезло зберегти життя.
В червні цього року судова система терористів підконтрольна Коливану закинула його на 12 років за грати, звинувативши в псевдоперевороті. Но Коливан виховав іншого хероя новососії Корнета, вручив йому звання хенерала поліції, який в подальшому зкинув його з крісла керівника бойовиків. Незабаром апеляція перегляне справу “Комуніста” і не треба бути Вангою щоб сказати що він вийде на волю…
Досить багато ворогів собі нажив ненаситний до грошей Коливан. На мій погляд якщо він ще не звалив з Дирляндії в якусь глубинку педерації вирощувати корів, то мабуть дні його життя вже підходять до кінця… Як терористи віддячують своїм вчорашнім “бойовим побратимам” ми всі добре знаємо. Вони їх катають на ліфтах, посилають у вікна джмеликів або просто запрошують в ресторан “Вітерець” на обід.
http://rusvesna.su/news/151199623
Все буде Україна і перемога за нами!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: