Дирляндія-вперед, або як попо@членці гасять офіцерів.

21 квітня троє представників бойовиків російсько-терористичного угруповування одного з підрозділів Дирляндії влаштували бійку з «офіцерами» свого підрозділу. Причому обидві сторони перебували в стані алкогольного сп’яніння. Внаслідок бійки один «російський офіцер їхтамнєт» був госпіталізований в тяжкому стані у лікарню м. Донецька. 2 бойовиків заарештовані та знаходяться під вартою.

22 квітня внаслідок бійки між бойовиками російсько-терористичного угруповування одного з підрозділів Дирляндії, бойовик (позивний «Кабан» ) отримав тілесні ушкодження, та був затриманий співробітниками комендатури окупантів. Під час перевірки у диспансері виявлено ознаки вживання наркотичних речовин. В даний час знаходяться під вартою.

23 квітня в розташуванні 1 омсбр, в ході сварки на фоні незадовільних взаємовідносин між місцевими та кадровими військовими росії, два так званих військовослужбовця нанесли тілесні ушкодження заступнику командира батальйону, який напередодні прибув у відрядження в дану частину з росії. Офіцер госпіталізований з діагнозом: «Закрита ЧМТ, струс головного мозку та перелом ребер».

Все буде Україна і перемога за нами!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: