Черговий вброс Дирляндців, або небраття знову брешуть.

Нещодавно представники російсько-терористичних військ звинуватили військовослужбовців ЗС України начебто в обстрілі мирного населення під час переходу на окуповану територію в районі пункту пропуску Олександрівка. Ну те що бойовики роблять такі провокації та потім звинувачують в цьому ЗС України це не вперше, але кожного разу їхні інформ-працівники роблять недолугі помилки, дивлячись на які становиться смішно.

Так і цього разу вони анонсували поранення мешканця смт. Старобешево Раміза Алієва. Не забуваючи у всих своїх спільнотах горланити те що він українець, неоднаразово це підкреслюючи. Але трохи гугла в допомогу і одразу стаю все на свої місця.

Мирший мешканець та щирий українець Раміз, насправді мешканець росії. У м.Москва він мав бізнес з продажу боянишніка та галюциногенних цигарок, але його спіткала невдача і він збанкрутував. Борги то залишилися і Раміз з гордістю поїхав на заробітки в Дирляндію.

І в черговий раз йому не фортануло і отримав поранення від своїх же “братів”.

Кожного разу працівникам інформ-машин кремля хочу дати пораду! Гугл вам в допомогу – небраття. А забув, він же американський і ви їм не користуєтеся… Та і не треба, нам буде причина підняти собі настрій!

Все буде Україна і перемога за нами!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: