Бойовики продовжують ліквідовувати своїх конкурентів.

В черговий раз бойовики не можуть поділити владу та награбовані цінності і усувають конкурентів шляхом порушення по ним, так званих кримінальних справ і відправкою на яму.

Так в зв’язку з боротьбою із корупцією, за «наказом міністра внутрішніх справ ДНР» О.Дикого, проводяться затримання окремих представників влади.

Нещодавно затримано бойовика з числа керівництва охорони О.Захарченка з позивним «Семен», а також «майора» Філіппову Олександру Григорівну яка є на сайті «Миротворець», з липня 2015 року обіймала посаду «першого заступника керівника головного розвідувального управління ДНР» (підозрюється в причетності до грабежів дорогих квартир у Донецьку, викрадення і тортур бізнесменів з вимогою викупу, під виглядом «боротьби з диверсійно-розвідувальними групами України»). Втой час коли більшість бойовиків воюють за російський світ та ніби-то патріотичні погляди, решта звичайним шляхом грабує місцеве населення під виглядом боротьби з українськими диверсантами.

Також в соціальних мережах є чутки про можливе затримання в найближчий час «заступника голови народної ради – міністра доходів і зборів ДНР» О.Тимофєєва, «в.о. міністра юстиції» О.Радомської та інших.

В інших відомствах фейкової ДНР справи не краще. Всюди спостерігаються розбірки на фоні грошових коштів, активів та майна.

Представниками «МВС ДНР» та «Пенсійного фонду» продовжуються по квартирні обходи. Дані заходи проводиться з метою виявлення пустуючи житлових приміщень, житлових приміщень, що перебувають в оренді, а також проведення неофіційного перепису населення.

В дані помешкання командування терористів планує засиляти відряджених військовослужбовців старшого офіцерського складу Збройних Сил російської федерації які прибувають для інспектування визначених підрозділів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: